Rodinka Gilbert

27. prosince 2012 v 18:45 | SALL☺ |  Rodinka Gilbert
No já vím Gilbert se jmenuje příjmením Elene s upířích deníků..já nemám moc velkou fantazii s jménama! a když sem tuhle rodinu tvořila zrovna sem se na ten seriál koukala.Koukám i teď ale vánoční pauza :D Ale teď víc k věci,tahle rodinka je už trochu rozrostlejší tři generace a doufám že jich bude i víc! Žádny mazličky nemám páč nemám ani datadisk to se ještě všechno postahuje :D taky co by ste ode mě čekali když to po dlouhé době hraju teprve měsíc ;)!

Tak tohle je nejmladší mládě ve smečce,nebo mám říct v rodině ;)! no nevím jestli se tomu dá tak říkat :D Jmenuje se Meggi a je to malé nádherné batolátko.Vlásky má po mamince a oči po dědovi.Kdo by to kdy řekl myslela sem že se dá dědit jenom po rodičích,ale jak říká mamka rači nemysli :D!
Černá ovce rodiny Emma.Vím jméno nezní moc rebelsky ale když jsem jí ho dávala to sem ještě nevěděla že to bude taková mrcha co dělá pasti na své sourozence a rodiče a smýšlí si kamarády ale o tom až později.
A tohle je už velkej bráška Daimon který bude brzy slavit své narozeniny.Je mi ho trochu líto protože hlavně on spadá do velkejch vtípků slečny Emmy :D a hlavně taky proto že si asi nikdy v životě neužije páč má strach z nahoty :D!!..vím sem krutá.
A tady máme hlavu rodiny Taylora,který se na každém kouktku rohu chlubí tím že je hasič,ale podle mě by se neměl přeceňovat pár požárů už zmeškal.Ale to přece nikdo neví :D!
No a tohle je Rachel (čte se Rejčl) no co oní pracuje jako Stylistka ale spíše jí to táhne k chemii a nebo k hudbě.Porodila už tři nádherné děti a další by určitě nechtěla :D! Víte jaká je stím práce když jsou všichni batolata :D:D!!
No a v poslední řadě tu máme Emmina vymyšleného kamaráda Calla nebo je to ona?? no kdo to má čut :D! S ostatními členy rodiny ( myslím babičkou,dědou,tetou...atd) vás seznámím příště ;)!
Vaše ubohá blogerka SALL ☺
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Byla jsi tu Klik xD

Klik 100% (134)

Komentáře

1 Caroline Caroline | 27. prosince 2012 v 18:52 | Reagovat

hej já taky dávám  v sims jména z nějakých seriálu nebo filmů.Jinak to bylo moc pěkný a určitě by si měla pokračovat. :**

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama