Rodinka Gilbert-další členové rodiny

28. prosince 2012 v 11:39 | SALL☺ |  Rodinka Gilbert
No tak sem ráno nafotila pár foteček zbytku rodiny jak sem vám slíbila.Doufám že se vám budou fotky líbit a že si rodinku budete číst dál :D.No a ještě k tomuhle článku přibyde pár fotek toho co dneska rodinka Gilbertovích dělala ;)!

Tak tohle je teta Caroline,sestra Taylora kterého sem vám představila už minule.Je šťastně zadaná za Jiříka ale bohužel k svatbě se nechystají.Caroline pracuje jako sochařka a sem tam si trochu zaprotestuje před radnicí se s vím přítelem.Nedávno si adoptovala malou Deidane která vyrostla do malého batolátka.Ještě v pubertě zažila Caroline rozvod s vích rodičů a tak měla pěkně dlouho blbou náladu a život nezvládala,vše se změnilo až ji Jířík podržel a do domácnosti jí přibyla Deidane.Bydlí v třípatrovém domě se spolubydlícími zrovna si moc nepamatuji jak se jmenují.Ale dost o Caroline jdeme k dalšímu členovi.
A tohle je už Jiřík,Carolinin miláček.Podle oblečku bych tipovala že je hasič :D.Malou Deidane si zamiloval.Bydlí u svého strýčka a bratra a jak se zdá jeho bratr je zároveň taky jeho dvojče ;)
No a tady máme malou Deidane kterou drží mamčina spolubydlící,zrovna si nevzpomínám jak se jmenuje ale vím že je strašně ekologická a vegetariánka :D.Deidane bere Jiříka jako svého tátu.Dokonce má i nejlepší kamarádku která s němi bydlí se s vími rodiči.
Dovolte mi abych vám představila dědu Stefana,který je beznadějný romantik a sukničkár.Možná taky proto se rozvedl se svou ženou,ale kdo ví já sem u rozvodu nebyla to oni sami :D!Pracuje jako rosnička moc nezbívá a je povíšen.
No a tohle je mladičká babička Elena která ze svími vnoučaty nemá moc dobrý vztah, stejně jako se svími dětmi.Ale zase má úžasný talent na vaření,je výborná kuchařka ale v práci nění na vysoké úrovni.Snad kořenářka nebo tak ;). ALe už sem jí splnila životní přání je to chodící kuchařka a dokonce jsem ji nasměrovala k dovednostem zahradničení.
No a tohle už je milovaná babička Tess Lesmon,matka Rachel.Její už dobrých 83 let a chodí o holy.Je to kuchařka v důchodu a...no to koukám ona má přítele Ezechiela který je ještě mladý,to se divím že s takovou stařenkou zůstal :D!

No vím že sem vám slíbila přídavek s rodiny Gilbertovích,co dneska dělali a tak...ale už se mi pomalu vybíji noťas.
Vaše ubohá blogerka SALL ☺

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Co je za den?

Pondělí 8.6% (5)
Úterý 5.2% (3)
Středa 8.6% (5)
čtvrtek 12.1% (7)
pátek 17.2% (10)
sobota 13.8% (8)
neděle 19% (11)
Né neprší tady xD 15.5% (9)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama